Skener hp scanjet 3530 c - výstup je velmi světlý s modrým nádechem

Dobrý den,z ničeho nic mi skener výrazně zhoršil kvalitu dokumentů. Získaná kopie je velmi světlá, nevýrazná a zejména po okrajích má nádech do modra. Přitom nedošlo k žádným změnám hardware ani software. Má někdo zkušenost s podobnými problémy?Děkuji za radu Jirka R.

Odpovědi na otázku

Vyměň lampu, spousta skenerů jak s katodou tak LED upozorňuje pokud je třeba servisní zásah. Mysli na to, že počet skenů je omezen její životností.

> Typicky hláška:Je nutno vyměnit zdroj světla skeneru.