Skapinajuci NOTEBOOK HP Compaq nx6310

Dobry den,

chcel by som vas poprosit o radu...moj notas sa v poslednej dobe sprava akoby chcel uplne odijst.
Mrzne pri obycajnej praci s excelom....pri vypinani sa pravidelne zasekne....spustanie mu trva vecne - 10 minut.
je fakt pouzivany len na office. Dokonca zamrzol aj ked som pisal sem :D - pomoze jedine vypnutie natvrdo.

soft mam vsetko legalny.....skusal som uz aj rozne upravovace registrov. defragmentacie, vypol som indexovanie
na disku...ale aj tak..notas ide jak posukany...

ak vam to pomoze urobit si obraz o mojom crepe :) tak som urobil aj logfile. Mam XP , ale tak to je asi vido v logu :D

dakujem za kazdu radu, ktora by urychlila moj NB.

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 18:29:13, on 11. 2. 2009
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16762)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Panda Security\Panda Internet Security 2008\TPSrv.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\system32\agrsmsvc.exe
C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exe
C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
C:\Program Files\MSI\Star Key Bluetooth Software\bin\btwdins.exe
C:\PROGRA~1\MOBILI~1\FMMSER~1.EXE
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe
C:\Program Files\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PsCtrls.exe
C:\Program Files\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PavFnSvr.exe
C:\Program Files\Common Files\Panda Software\PavShld\pavprsrv.exe
C:\Program Files\Panda Security\Panda Internet Security 2008\pavsrv51.exe
C:\Program Files\Panda Security\Panda Internet Security 2008\AVENGINE.EXE
C:\Program Files\Panda Security\Panda Internet Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

lOdkonzultuj ten log ešte na fóre na www.viry.cz
Čo sa týka HW chyby: skontroluj si v správcovi zariadení, či disk nebeží v PIO móde miesto UDMA. Čo teploty ? Blbne to, aj keď je NTB na adaptéri a nie na batérií ?

teploty su v pohodke...nekuri sa....vetraciky su ciste

notas blbne aj ked je na adapt. aj ked je len na beterke

ako zistim ci ide disk v PIO alebo UDMA? nejak som na to nedosiel...

No hlavně to přeinstaluj a vyvaruj se těch "různých" zkoušek, o které, jak píšeš, jsi se pokusil.

to by mě zajímalo, co tam z toho zjistí