» Poradna » Ostatní

Skaldování textilu

Dobrý den
nevím kam se obrátit tak to snad vyjde tady :)

hledám nějaké oficiální nebo ty nejlepší podmínky pro skladování textilu. tím myslím optimální vlhkost, teplotu, světlo,...
jedná se o skladování triček

díky předem za každý tip

jo a googl samo že používám ale fakt nic takovýho nemůžu najít :(

Odpovědi na otázku

neexistuje nijaký jednotný tip na jednoznačnú odpoveď,každé tričko,textília je vyrobená z určitého typu vlákna alebo zmesi vlákien s úplne odlišnými vlastňosťami,tepelnou+svetelnou stabilitou,odolnosťou voči vlhkosti,nasiakavosťou,treba si pozrieť,z čoho sú jednotlivé textílie vyrobené a vyhladať si požiadavky na skladovanie jednotlivých typov vlákien/textílií/použitých textilných farieb samostatne,iné podmienky znesú tričká z prírodnej bavlny,iné z umeliny,iné podmienky vyžadujú textílie volne ložené v krabici,iné podmienky balené jednotlivo v igelitových sáčkoch

Díky moc za info.

takže nejlepší asi bude se zeptat na každej typ triky přímo u výrobce že...

měj se