» Poradna » O Živě.cz

Skáče mi obraz na TV

Dobrý den. Mám prosbu. Propojil jsem TV s PC- VGA Kabelem nějakou dobu byl obraz kvalitní ale cca po 1 hodině mi začal obraz skákat. Skusil jsem restart Pc zkontroloval připojení ale nic nepomohlo. Mohl by mi někdo poradit. Děkuji

Odpovědi na otázku

Propoj to digitálně (HDMI).

Zkus odpojit anténu. Zkus TV a PC zapojit do stejné zásuvky.

Já mám něco podobného. Měl jsem PC napojené na televizi přes HDMi a vše fungovalo. Podařilo se mi však posunutím skříně urvat konektor HDMi z televize. Koupil jsem novou šňuru HDMi a vše zapojil. Obraz na televizi na kanálu pro PC se objevuje a mizí - tedy problikává. Prohodil jsem kabel HDMi do jiné zdířky v TV a dělá to samé, tak nevím kde je chyba. Kabelovka jede v TV normálně ve všech zdířkách přes taktéž HDMI bez problému...