» Poradna » Počítačové sítě

Síťový disk

Zdravím, měl bych informativní dotaz.Mám data na síťovém disku a nahrávám je na OneDrive. Otevřený web prohlížeč a tam vyberu odkud se má nahrát jaký soubor.Chtěl bych se dozvědět, zda data tečou z síťového disku do notebooku přes WiFi a pak z notebooku do internetu na OneDrive. Nebo je to varianta síťový disk-router-internet-onedrive.Druhá otázka zní, nechá se nastavit složka OneDrive která je v PC někam na síťový disk? Důvod je ten, že HDD v ntbku není tak velký jak potřebuji.Díky za odpověďi

Odpovědi na otázku

Pokud ti ten web prohlížeč běží lokálně na notebooku, pak to jde přes notebook. Pokud ti běží na síťovém disku (taky jsi mohl napsat typ) a připojuješ se vzdáleně (VNC, TeamViewer, Remote Desktop...), tak ta data přes notebook nejdou.

web prohlížeč je lokálně na ntbku