» Poradna » Programy

Síťový Chatovací program

Zdravím, sháním síťový chatovací program ( nechci internetový ) , který dokáže následující. Uvedu příklad: 1, vytvořím úkol, který uvidí uživatelé na síti a budou ho moci komentovat2, až se úkol dořeší, označím ho jako vyřízený. 3, poté se vytvoří pod vyřízeným další úkol, který bude mít zase štítek nevyřízený. Potřebuji aby to fungovalo po síti. Děkuji za každej skvělej typ.

Odpovědi na otázku

SharePoint?

To je internetové ne ?

A rozdíl?Prakticky všechno dnes běží na IP, tedy internetovém protokolu. Jestli sháníte jen něco na L2, nebo whatever, nestačil by firewall?

A čo vy si, Kefalín, predstavujetě pod takým slovom "internetové"?

Nejspíš tím myslí něco s výstupem html a zobrazované v prohlížeči. Asi chce desktopovou apku.

Si ho naprogramuj v autoitu

webova stranka bezici na lokalnim webserveru

Tak už jsem po dlouhém pátrání našel. Kdo by sháněl něco podobného tak je zde např. VIP Task Manager :) Děkuju za snahu