» Poradna » Ostatní

Síťové připojení

Zdravím,dnes jsem reinstaloval windows a po instalaci jsem chtěl jít aktualizovat ovladače z internetu, ale internet mi vyhazuje "Aplikace nemůže zobrazit tuto webovou stránku". V ovládacích panelech - sítová připojení nemám nastaveno nic, pouze možnost založit nové, jak mohu tento problem vyřešit? Snad jsem poskytl dostatečné informace.Díky.

Odpovědi na otázku

Jedná se o win XP.

jsou nainstalované ovladače síťovky ?

Neřeknu ano ani ne, sám nevím, nemůžu se s tím dál hnout. Reinstalace přemazala půlku rozdělenýho disku, takže nejspíš asi ano.

Vzhledem ke způsobu odpovědi je jasné, že NE. Sežeň si drivery pro desku a nainstaluj (hlavně je třeba driver chipsetu a driver síťové karty - to ostatní se potom může stáhnout).

Ty 2 jmenovaný je možno stáhnout z internetu na jiný PC a hodit pak na ten reinstalovany?

Ani náhodou.

Pardon, špatně jsem to (díky mému nepozornému čtení) pochopil. Samozřejmě, že drivery lze stáhnout pomocí jiného počítače, resp. ono to ani jinak nejde. Odcházím shánět popel (v těchto vedrech hrozná práce!), abych si ho mohl sypat na hlavu.

Samozřejmě ano, příslušné ovladače si stáhni na jakémkoliv počítači a přes flešku nainstaluj.