» Poradna » Počítačové sítě

Síťové připojení

Dobrý den, na svém notebooku sem ráno odinstaloval norton system works 2002, poté nainstaloval norton system works 2008 a při jeho následné odinstalaci to nějak moc nešlo tak sem vymazal všechno z registrů od symantecu a smazal data ... poté sem znovu nainstaloval norton system works 2002 ale hamachi se mi najednou začlo při startu windows nacitat sitovou adresu i kdyz nebylo pripojene, tak sem reinstaloval hamachi(i odebral a pridal sitove zarizeni pro hamachi) a odvtedy mi na wifi hlasi omezene nebo zadne pripojeni a na klasicke LAN nacitani sitove adresy a nic vic ... nevite co s tim ? s pozdravem T.Pokorny

PS: format C:/ se mi nechce delat kvuli jednomu problemu

Odpovědi na otázku

Vypadá to na problém NSW08, dělá to i po jeho odebrání?

nsw08 tam uz vubec neni, kdyz tam byl tak to jelo, odebral sem to takovym stylem ze neni v registrech ani zminka o symantecu a "norton", live update..... a cokoliv co s tim ma co spolecnyho pak sem nainstaloval nsw02

Tak to je problém. Firewally (NSW taky) pracují tak, že handlují požadavky na vytvoření spojení, aby mu mohly podle potřeby zabránit. Vypadá to, že v systému zůstalo "přesměrování" na sirotka, který bez ostatních součástí blokuje veškerá spojení. Nevím, zda to bez reinstalace Windows půjde, možná by to měla ale vyřešit jen oprava Windows, ta tyto vazby ruší.

jak by mohly v systemu zustat nejake vazby kdyz vsecky data byla smazana a registry take?

Může jít o DLL, nasypané do system32 a registrované tak, že vlastnická aplikace není uvedena, nebo je uvedena jinak. Může jít o milion jiných způsobů, Windows jsou vyhlášené tím, že si kritické součástí prakticky nechrání.

a nejakou radu teda format C: a obnoveni systemu ktere nemam samozrejme zapnute?

Co nouzový režim se sítí? Jak se to chová?

v podstate stejne, nepripoji se to

Doporučuji opravu Windows z instalačky, tzn. ne novou instalaci, ale určitě opravu, ta zachová většinu nastavení. Když ani to nepomůže, je mi líto.

opravu z instalacky? tzn?

Po potvrzení EULA by měl instalátor najít existující instalaci Windows a nabídnout buď novou instalaci, nebo opravu. Upozorňuji, že oprava vypadá přesně jako instalace, jen neruší většinu nastavení, takže klid.
P.S. Doporučuji si předem stejně vše podstatné zazálohovat, poznamenat si případné manuální nastavení systému a název počítače. Ten použijte po opravě stejný, ale osobní účet pojmenujte jinak, opět pro jistotu.

ok, zitra to zkusim a uvidime, maximalne zase klasicky format C:

v podstate to zaclo asi nefungovat kdyz Hamachi zaclo pri startu win nacitat sitovou adresu a to netusim proc, nikdy to nedelalo