» Poradna » Programy

Síťová karta-ovladače

Prosím o pomoc, potřebuju nainstalovat ovladače na síťovou kartu Marvell yukon gigabit ethernet vždy když se o to pokusím(ovladače jsem si stáhl z internetu a rozbalil do složky) - Windowsu nastavím aby prohledával tuto složku, windows začne ve složce hledat a ovladače nalezne...jenže když začne kopírovat soubor gewmi.mof tak to hodí chybu "Při instalaci zařízení došlo k chybě.
Tento název je již použit buď jako název služby,nebo jako zobrazený název služby" MOC prosím o radu

Odpovědi na otázku

mas desku gigabyte intel 9 xx ?Stahni si to s www.gigabyte.com tw moterboard i965 ds3 a stahni soubot a spust instalaci tohoto ovladace melo by ti to jit nainstalovat.

Bohužel mám zakl. desku ASUS P4P800SE... prosím poraďte

takak support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=P4S800D-E%20Deluxe