» Poradna » Notebooky

Síť

Dobrý večer :) Notebook mi píše že nejsou k dispozici žádné sítě ale jsou...aktualizoval jsem všechny ovladače a nic...

Odpovědi na otázku

Dobrý den..A jak víte že sítě jsou k dispozici ??

Geniální název tématu, fakt.

... a jaké má oka? 5x5, nebo víc?

"...aktualizoval jsem všechny ovladače a nic..."Tu moze byt problem.Aktualizovat / instalovat ovladace je mozne LEN zo stranky vyrobcu notebooku.Ziadny Microsoft, ziadny vyrobca pouziteho chipu. Nikto s nich netusi, ako to vyrobca NB ma osetrene na svojom vyrobku.P.S. na poradi zalezi.

Já osobně aktualizuju ovladače s jádrem, ale ať si to každý dělá po svém.Docela by mě zajímalo, kde bych našel ovladače např. k Intel grafice na stránce výrobce. Ne každý je závislý na MS.