Sít lan, jak povolit jen jednu hru?

Zravím,představte si takovou vec, mate v siti 20 pocitacu na nejake lan party, jsou propojeny pomoci dvou switchu a utp kabelu, v siti peer to peer, takze kazdy ma stejna prava. Nevíte nekdo jak udelat, aby sla v teto siti hrat pouze jen jedna hra? Myslim to tak, ze bych treba ja zalozil server pro nejakou hru a vsichni by me videli (v tom neni problem), ale jak udelat to, aby kdyz nekdo treba zalozi neco uplne jineho, aby ho nikdo nevidel..., proste aby opravdu vsichni hrali na tom mem serveru a ostatni servery pro jine hry by byli "nevyditelne"? Dik.A nevite nekdo jak udelat rizenou sit? Dik

Odpovědi na otázku

jedině tak, že dáš hodně peněz za manageovatelný switch na L3

Tak to je skoda..., ze to "vlastne nejde" ,) A jak s tou rizenou siti?