» Poradna » Windows (a jiné OS)

Široký kurzor

Dobrý den,mám problém s příliš širokým kurzorem a za boha nemůžu přijít na to jak ho zmenšit.

Odpovědi na otázku

nasadit redukční dietu a více pohybu!

K zobrazení tohoto alba nemáte oprávnění

A ten kurzor máš jako široký kde nebo v čem?

například v průzkumníku

Když vybereš v nastavení myši původní kurzory, tak se nezlepší? Hoď obrázek

Stále stejné, obrázek jsem přiložil ale nevim jesli ho můžete vidět taky je to v G+

Já vůl použil iobit advanced systemcare a od tý doby je to takhle.

použití těchto "vylepšovačů" mnohdy systém vylepší na přeinstalaci

A co ASC odinstalovat?

To tutově nepomůže, to přenastavené "něco" zůstane, jak je.

Když jsem ještě používal MS Office, word takovýmhle kurzorem indikoval zapnutý režim přepisování.

Pěkný macek !! Použij Bod obnovení - vrať se do doby před instalací toho čistícího nesmyslu !

Nemáš náhodou zvolený řežim psaní overwrite (přepis) místo insert (vkládání)? Takový kurzor bývá při volbě overwrite, přepíná se to klávesou insert.

Je to z dob DOSu, v některých textových editorech to zůstalo.

Takže insert nepomohl, přepisování také nic.Použil jsem teda bod obnovení a první nepomohl a druhý jen tak problikl změnila se tapeta a kurzor je takový jaký má být takže DÍKY MOC :)