Šíře pásma, míra multicastu

Zdravím,mám internet 50 Mb a nastavuji modem Zyxel. V pokročilém nastavení bezdrátové sítě je jako výchozí šíře pásma 20 MHz a míra multicastu 18 Mbps.Poběží mi přes WiFi těch 50 Mb, když tam nechám toto výchozí nastavení? U šíře pásma se dají nastavit hodnoty 20, 20/40 a 40. U míry multicastu jde 1, 2, 5.5, 6, 9, 11, 12, 18, 24, 36, 48 a 54. Jaký vliv mají na bezdrátový signál tyto hodnoty? Díky.

Odpovědi na otázku

Pre datovy tok 50 Mbps je potrebna linkova rychlost WiFi aspon dvojnasobna (130 Mbps by mohlo byt). To plati ak nemame rusenie. Pri ruseni rychlost WiFi moze klesnut aj na 1Mbps a nikto s tym nic nespravi pokial sa neodstrani rusenie.