Singleplayer hra podobná League of Legends

 |   |  FreeBSD Firefox 95.0

Ahojte viete poradiť dáku hru podobnú League of Legends, ale single player. LoLko sa mi páči graficky, vždy keď to vidím na Twitchi, tak mám chuť si to zahrať. Ale na nejaké hry po sieti nemám čas ani chuť. A popravde pri hre potrebujem pŕíbeh a atmosféru. A to multiplayerové hry moc nemajú. Chcel by som normálnu Single Player hru, ktorú môžem dohrať za pár. Ideálne keby to používalo podobný Engine ako má LoLko alebo môže byť aj iný.Diablo som prešiel. aj 1 aj 2. trojku som už nehral keďźe bola po sietiTorchlight som hral len jednotku na začiatku ma to bavilo, ale časom sa z toho vyklula riadna nuda. 2ku som si nainštaloval a hneď aj odinšaloval.Dungeon Siege som dohral aj 1 aj 2 - celkom dobrá hra ale dnes už je technicky extrémne zastaralá a chcel by som dačo v lepšej grafike.Deus Ex Making Divided som hral možno aj také dačo by ma bavilo ale novšie...Minule som na Twitchi videl niečo o Vampíroch neviete názov RPGgčka o vampíroch? Bolo to nová hra a mám dojem že vyšla tento rok odohrávalo sa to v Prahe a skákalo sa tam po budovách.

Odpovědi na otázku

vsetky tie hry co pises sa mi nepacili, takze sa ti bude pacit seria witcher alebo asassins creed :)

Diablo 3 muzes hrat jako singleplayer, to same Path of Exile

Path of Exile / hra u které jsem se na dlouho zámek :)

Titan Quest?