» Poradna » Programy

Simulatory

Nevie niekto o simulátoroch železničnych, ako je gordikon, alebo multikon, lebo tieto už na win 10 sa nedajú spustiť. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Třeba Trainz 2016, Train Fever atd...

Tohle budeš těžko shánět. Asi bych zkusil použít pro spuštění her virtualizaci ,rozjet virtuálně starší Win. Máš velkou šanci že to graficky bude zvádnuté.

Ve Win 10 se všechny tyto simulátory spouští zcela bezproblémově. Hledejte chybu ve svých Windows, které budou patrně poněkud nestandardní. Kolega, který tyto simulátory vyvíjí je důkladně testuje ve všech versích Windows (XP, 7 i 10) než je dá na svou webovou stránku ke stažení. Je možné, že máte nějakou starší versi. Stáhněte si aktuální. Je k mání zhruba od konce prosince jako každý rok.