» Poradna » Programy

Simulátor londýnské podzemky - chyba

Ahoj, nedávno syn doma vyhrabal hru, kterou měl velice oblíbenou a pamatuji si, že už tenkrát s ní byly problémy. Jedná se o tuto hru: https://hry-pro-pc.heureka.cz/london-underground/Bohužel od té doby už máme jiný počítač a hra jako obvykle nejde spustit. V krabici s hrou je sice aktivační kód, ale nikde během instalace to po mně kód nechtělo. Po konci instalace a spuštění hry se zobrazilo pouze: Activation Check failed! Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Pri zadávaní kódu si pripojený na internet? Odpoj sa a zadaj kód. Až potom sa pripoj na internet. Pri trvalom zapojení (asi) sa kľúč on-line overuje a keďže už bol použitý, hlási chybu. Týmto spôsobom by to mohlo fungovať - hra by bola aktivovaná, po pripojení by malo len overiť pravosť kľúča.