» Poradna » Mobily

Simkarta LTE - nefunguje v Samsung Galaxy S4

Ahoj,mám LG G4 s vodafone simkou, která mi v něm funguje. Onu simku potřebuji používat v Samsung Galaxy S4 a simka se nenačte. Byla jsem si nechat vyměnit simku za novou ( rada Vodafone ) a opět v Samsungu nefunguje. Jiné simky tam běží. Tak co mi poradíte? jsem bezradná :DDěkuji

Odpovědi na otázku

prosím uveď:1) přesné označení modelu (něco jako i9505 ...)2) je mobil odblokovaný pro všechny operátory? resp funguje v něm jiná simka od vodafone? funguje v něm tmobile? funguje v něm o2? .....

Jak píšu, jiné simky v něm fungují. Nezávisle na operátoru. Jak vodafon tak i tmobile. Přesné označení modelu čeho?

Telefonu. Najdes ho v nastaveni nekde na poslednim miste neco jako "O telefonu"

LG G4 H815

Spis nas zajima ten Samsung ....

tak tě zajím ten funkční nebo ten nefunkční telefon? ježiši ....

Oba telefony jsou funkční! Samsung Galaxy S4 GT-19505

Takze Samsung Galaxy S4 GT-19505 zaprve neexistuje, ma to asi byt Samsung Galaxy S4 i9505. No a ten LTE neumi. Umi ho Samsung Galaxy S4 i9506. Tak to asi bude ten problem.

Samsung Galaxy GT-l9505 je přímo napsáno v tom telefonu

Samsung S4 i9505 LTE samozrejmě umí a to v pásmech B1 (2100), B17 (700), B2 (1900), B20 (800), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900)

a model i9505 = model GT-l9505? to je přímo napsáno v tom telefonu