» Poradna » Mobily

Simka

Známe mi zničil simku od sazka mobil měla jsem tam 300 tak jsem si koupila od blesk mobil jdou ty peníze přesunout z jedny do druhy

Odpovědi na otázku

Kredit si mezi sebou operátgoři nepředávají. Měla by jít od Sazkamobilu získat (asi i zadarmo) nová SIMka, která by zachovávala číslo i kredit. Jiná cesta ale není.

Ne, to fakt nejdou. Ty peníze by ti měl zaplatit ten známý :)

Jde to jednoduchým způsobem: "Kamilapomala" vezme zničenou simku a dá ji "Známe". "Znaáme" si simku vezme a z poněženky vyndá 300. "Kamilapomala" si od "Známe" vezme 300 a vloží si je na novou simku.A příště už "Kamilapomala" nepůjčí "Známe" mobil ani simku, aby se znovu nestalo něco podobného.