» Poradna » Ostatní

Sim a odblokovani

Prosim potrebuji si odblokovat sim neznam lidi co maji Tesco mobile a tim padem se ani nedovolam dekuji

Odpovědi na otázku

Nesmyslný dotaz...

Neděkuj a polož dotaz co má hlavu a patu.

SIM Tesco mobile odblokovává Tesco Mobilepřípadně vlastník PIN a PUK kódůPodpora Tesco Mobile:Hlasová samoobsluha *25Zákaznická linka 841 11 22 55Zjištění stavu kreditu *125*#https://www.tescomobile.cz/app/kontaktni-formulara https://www.tescomobile.cz/cs/caste-otazky

dobry den chtela bych odblokovat tescko tartu dekuji

Prosim vas potrebuju odblokovat kartu tesco mobile proc prodavate kerty ktere se zablokuji pri zadani spatnyho pinu a nemuzu vam volat i kdyz mam na karte penize tak jak vam mam volat kdyz karta je zablokovana

Dobri den chcem odblokovat kartu

Dobri den chcem odblokovat sim kartu

dlouho jsem nepouzival simku,je zablokovana potrebuji odblokovat792353475,dekuji.

zablokovala se mi sim karta neznám puk jsem v zahraničí a telefonovat do cz musím

Potřebuji PUK ke kartě 894202039920651649 děkuji

8942022039931062453 zapomněla jsem PIN

Dobrý večer zablokovala se Sim karta můžete mi pomoct děkuji moje číslo je 702806694 dekeji

Potřebuji PIN

Odblokovat

dobry den prosim chtela by sem zjistit pin stratila sem pin dekuji

Zablokoval jsem si som kartu a puk nemám

Dobrý večer, prosím nemohu odblokovat SIM kartu nemám puk , prosím info jak to mám odblokovat Děkuji.

Dobri den chcem si odblokovat kartu tesko dakujem cislo mam 0940286821

Chcem odblokovat kartu

Zapmel jsem pin

Zablokoval sem si Kartu 702811101. Neznám puk . Jak dál?