Silný PC nefunguje jak má. Děkuji všem za radu.

Dobrý den, mám problém s PC (komponenty popíši níže). Problém spočívá v celé funkčnosti sestavy, počítač jako takový funguje bezproblémově (zapnu hned, internet, programy, youtube, kancelářské práce bez problémů). Ale chtěl bych se věnovat streamu a hry kterým bych se věnoval - CS:GO a H1Z1 bohužel v obou hrách i bez streamu nedosahuji počtu FPS jako lidé se stejnými/podobnými/ba horšími sestavami. A se zaplým OBS (streamem) je pokles FPS také nadměrně velký. Například H1Z1 na 1600x900 vše na low dohlednost 500 - bez streamu okolo 50-100fps se streamem 50 fps s dropama i pod 30. (známý má se stejnou sestavou okolo 150fps se streamem). CS:GO bez streamu bez problému bezproblému oklo 250+ fps, ale se streamem okolo 120-150 s dropama i pod 100 (většina lidí může říct, že to stačí, ale nestačí pokud hrajete na normální úrovni a ne na Goldu) + mám 144hz monitor, kde je to hodně nepříjemné. Chtěl bych se zeptat kde by mohla být potencionální chyba ? Vyzkoušel jsem úplně vše, přeinstalování windows (několikrát), taktování, podtaktování, různé configy apod... teploty jsou také v pořádku nejdou nad 60.Děkuji všem za jakýkoliv nápadIntel Core i7 4790k @4.0EVGA GeForce GTX 1060 SC 3GB GDDR5MSI Z97S SLI Krait EditionKingston HyperX 8GB BlueSSD - Kingston HyperX FURY 120GBHDD - WD Blue EX 1TBCorsair CX Builder Series 430W

Odpovědi na otázku

A jaký máš internet? Pro stream v 1080p 60FPS potřebuješ aspon upload 50 mega.

Ahoj + nemáš tak silný PC jak si myslíš teda až na procesor,,,''nedosahuji počtu FPS jako lidé se stejnými/podobnými/ba horšími sestavami. A se zaplým OBS''Propady může dělat cokoliv, Net, ramky, HDD, nebo jenom špatně nastavení v OBS,,,Myslíš kámoše nebo lidi jako celkově s Twitche ? chtělo by to střihovou kartu,

PS: bylo by dobrý mít hry na SSD ale máš jenom 120 giga, a zároveň mít swap do ramek jenže na to máš málo ram, ani tak ani tak, co s tebou ? :))

Já do toho abych mohl streamovat právě vložil už dost peněz a bojím se investovat další peníze např do RAM nebo další SSD apod, aby to potom zase nefungovalo :/

A kostičky se ti ve videu dělají ?

Celkově lidi z twitch se kterýma jsem si psal (czMarv,thedandis,wolficek,mazarin1k). OBS jsem zkoušel nastavit podle sebe pak i podle několika lidí, nekolik configů do her přeinstalace a pod. A nevím kde by mohl být problém. Měl jsem i5 4460 a chtěl jsem streamovat tak jsem zainvestoval do i7 nepomohlo tak jsem dokoupil lepsi desku taky nepomohlo pak i grafiku a prostě jsem do toho jenom vrazel penize a zadny rozdil pri streamu.

Obs mám nastavené 1280x720 (pokud NVENC tak High Quality) pokud x264 tak very fast 48fps 3000kbps

Jsi si jistý, že stíhá internetové připojení? A možná by pomohlo i víc RAM, protože 8GB je tak na otevřený prohlížeč a hru a ne, aby jsi potom chtěl ještě další věci

Myslím, že internet by to měl zvládat bez problémů. http://www.speedtest.net/my-result/5978635018 něco na tom s těma RAM bude :/ Ale už se bojím investovat jak jsem psal výše, protože - co když :/ A znám lidi např czMarv co streamuje s 8GB a bez sebemenších problémů.

Graf ze správce úloh z doby, kdy na tom hraješ a streamuješ bude mít lepší vypovídající hodnotu