Silnější grafika v NTB

ZdravímNově jsem si nainstaloval W8, vyčistil celé pc i s ovladači. V notebooku mám dvě grafiky:1) slabší-funkční ...ATI Radeon HD 3200 Graphics2) silnější-nefunkční ... ATI Mobility Radeon HD 4500 Series Instaloval jsem všemožné ovladače z oficiálních stránek AMD a nic... Ovladače jsem stahoval pro W7, jelikož na W8 jsem je tam nenašel. Catalyst mi hlásí chybu že nemám podporovaný hardware/software.Zkoušel jsem jakkoliv zakázat povolit odinstalovat grafiky nic. Stávalo se mi to i u W7 ale po pár kliknutí jsem se probojoval k zfunkčnění i silnější grafiky. NTB je starej krám ASUS K50AB, ale musí vydržet do března a rád bych si sním prožil ještě pěkné chvilky Nějaké nápady ? Děkuji Maris

Odpovědi na otázku

Ovladače pro notebooky se stahují ze stránek výrobce notebooku.

Ano, nefungují

Co znamená "nefungují"?

Stáhnu, nainstaluju, a NIC nejdou spustit viz výše v popisu ... nebo se spustí ale nenastane žádná změna ... Catalyst mi napíše nepodporovaný hardwer/software ...a AMD vision se spusstí ale nemá to spojitost s tou grafikou

Opravdu stahuješ ovladače ze stránek Asusu?

Nějaké nápady? No jasně. Nechat tam OS který je podporován.PrasatkoPee

Zpět W7 ?,?,?

tak si na nom pustaj nejake steklive video. uvidis ze si uzijes pekne chvilky ))))))

štěklivé videa si pouštět namusím .. koukám že s tím máš zkušenost, já na to mám slečnu ... a na tvém komentáři se opravdu ukazüje tvoje nadprůměrná inteligence

nstaloval jsem všemožné ovladače z oficiálních stránek AMD a nic...ovladace stahuj z http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Perfo... alebo proste ostat pri funkcnom Win7.Mam rocny HP G6 a testoval som (oficialne) W8 na nom. Problemy s 2mi VGA, Problem s WiFi, problem s rezimom spanku.Riesenie: vratil som sa k Win7

Ovladače jsem z ofico stránek stahoval a prostě nejdou, nic řešení ... zkusím přejít o5 na W 7

1. Ovladace primo od AMD Vam nepomohou.2. Asus podporuje u tohoto laptopu Win 8? Pokud ne, zustante u Win 7.