» Poradna » Mobily

Signál na sim-kartě

Zdravím jsem se chtěl zeptat čím může být to že jak mám signál sim karty(T-mobile) tak tam nemam ani jednu carku a pise to jen pouze tisnova volani?

Odpovědi na otázku

Protože tísňová volání fungují přez jakoukoli síť kterou telefon najde, dokonce i když nemá žádnou SIMku.

ale proč ten signál nemám?

zrejme ste na mieste kde nieje siganl vaseho operatora alebo ste spravne nezadali pin

By The Way, byl to výpadek T-Mobilu

Tak já např. v projíždějícím vlaku v metru taky nemám signál(T-Mobile) .. "Ať děláme, co děláme, nemůžeme se s volaným číslem spojit. Je buď vypnuté nebo nedostupné. Zkuste to prosím později."