» Poradna » Programy

SIGNAL - aplikace pro pc-jak nastavit aby se aplikace na PC otevírala heslem

Signal - aplikace pro pc-jak nastavit aby se aplikace na PC otevírala pouze heslem? Ve verzi 1.39.5 pro PC jsem nikde nenašel jak zabezpečit aby mi kdokoliv z rodiny kdo bude zrovna u PC na desktopu neotevřel SIGNAL. Mám ho synchronizován s aplikací na mobilu, tam je přihlášení zabezpečeno. Díky všem kdo mi s tímto jakkoliv pomůže. Hezký den

Odpovědi na otázku

Každému z rodiny udělej svůj uživatelský účet v systému a je to. Zcela tím oddělíš tyto věci od sebe.

to WiQiX: ...původně jsem myslel jen na sw jestli sám nemá nějaké možnosti přihlašování, ale pravda je, že co mi radíš bude asi nejjednodušší a nejlepší způsob jak docílit mých požadavků. Díky za odpověď