» Poradna » Mobily

Šifrovat zálohy iphone

Dobrý den. Potřeboval bych poradit s možností šifrovat zálohy iphone. Zratil jsem heslo. O staré zálhy mi nejde. Chci si udělat uplně novou ale odškrnout šifrování mi nejde, jen za pomocí hesla, které si už ale nepamatuji. Chápu dobře že už nemohu udělat žádnou zálohu telefonu protože si jí nemohu obnovit díky zapomenutému heslu? :( takže pokud se mi telefon rozbije tak vlastně jsem přišel jak o telefon tak i o data? je nějaká možnost si udělat zálohu celého telefonu ke které se pak dostanu? Děkuji

Odpovědi na otázku

To myslíš heslo na Apple ID? No pokud ho nevíš, tak máš smůlu, i když nechápu, jak tohle někdo může zapomenout, když ho zadáváš při každé instalaci aplikace. Trochu mi to smrdí.

Apple ID znám. A nevim co na tom smrdí kdyz jsem zálohu šifrování on zaškrtnul před více než rokem a teď si heslo nepamatuji.

Bude nutné telefon nastavit v iTunes jako nové zařízení. Samozřejmě, k tomuto úkonu musíte znát AppleID a heslo. Více zde:https://support.apple.com/cs-cz/HT204074

Www.icloud.com , kliknout na Zapomněli jste Apple ID nebo heslo? a postupovat dale

Já apple id a heslo znám. Ale heslo k zašifrovaným zaloham neznám už

Tohle mi pomůže rozluštit heslo k zálohám které jsou zašifrované?