» Poradna » Programy

Šifrování

Dobrý den.Chci se zeptat - nainstalovat jsem si VeraCrypt. Chci si zašifrovat celý disk. Mám jen jeden oddíl. Při výběru možností:a) zašifrovat systémový oddíl s Windowsb) zašifrovat celý diskje ke kliknutí a volbě zpřístupněna jen možnost a)...proč možnost b) není? Díky.

Odpovědi na otázku

protoze moznost A = moznost B

Všech těch pět přízemních hovádek, co dalo "plus", hovádky zůstane tak dlouho (nebo FURT), pokud si něco nenaštudují, protože jejich tvrzení je obdobně blbé a alarmující (stejně jako zástupů dalších hovádek), která zcela ze zásady nerozlišují "oddíl" (partition) a "drive" (disk), nemluvě o "svazcích" (volume). To za prvé.A za druhé, to už je podstatně důležitější (možná vlastně jednodušší). "VC" nikdy nebyla a určitě nikdy nebude "TC".Šířit podrobnosti jejího vzniku je opravdu pod mojí úroveň.

To neděláš dobře, Jaromíre .... Jednou se ti to vymstí!