» Poradna » Notebooky

Šifrování a ztráta hesla do win

Zdravímdnes mi program pro nastavení hesel od HP nějakým způsobem při restartu změnil/resetoval heslo do Win7 Ultimate. Samozřejmě jsem zkoušel programy jako Ophcrack, ale žádný nefungoval. Může být problém v tom že je disk zašifrovaný? Certifikát mám samozřejmě uschovaný zvlášť, jen bych potřeboval poradit jak dešifrovat (přes BIOS?).Děkuji

Odpovědi na otázku

Tak to se panečku povedlo!Tak dlouho to hesloval a šifroval, až se dostal do stavu že se k tomu nedostane ani on sám.Tomu říkám 100% utajení.

A ještě mu prý něco změnilo heslo k účtu.Viděl bych to spíše na cracklé Ultimate............

"dnes mi program pro nastavení hesel od HP" program na nastavení hesel? WTF?

Klid, nic se neděje. Reinstaluj a obnov data ze zálohy.PrasatkoPee

1. Šifrovaná data musí mít NĚKDE i nešifrovanou podobu ŽELEZNOU ZÁLOHU.2. Použij tuto zálohu na obnovu dat nebo i celého OS.3. Ahoj.