Sieťová karta

Dobrý, krorá wifi sieťová kart ma najnižšiu latenciu alebo tak tiež Ping, značka poprípade model. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Žádná, je to prostě WiFi. Pokud chceš nejnižší latence, připoj se k routeru kabelem.

To mi je jasne.. Ale nebudem kvôli tomu rodičom vŕtať do steny.

Proč? To je otázka 5 minut. Na WiFi a ještě k tomu přes stěnu, to nikdy pořádně nepojede. Rozdíly v latencích mezi kartami vůbec nepoznáš, daleko větší latenci tomu dodá samotný princip WiFi a taky router. Takže tohle nemá smysl řešit.

1x 6mm diera ta nezabije, mas to navrtane za 30 sekund aj s vysavanim. Dalsich par minut krymplovanie konektora a mas vybavene naveky vekov amen.

mohl by to rodicum vyvrtat primo nad posteli, to by bylo asi fajn. kdyz ti nejede wifi hledej nahradni technologicke reseni, se signalem se da dal pracovat.

Kabel může být dlouhý až 105 m. Pokud se nedá vrtat, většinou se dá najít nějaká cesta kudy kabel táhnout.

Ako funguje wifi je hodne závislé od prostredia (byt a predmety v ňom - nábytok) a rušenia. Ak dokážaš odstrániť rušenie, tak ešte stále zbýva vliv prostredia. To sa dá vyriešiť zbúraním stien.

V kartach jsou rozdily naprosto minimalni. Jiste postrehnutelne rozdily jsou u wifirouteru, zejmena pokud se od nich ocekava nejaka vyssi rychlost. Tam pomerne prekvapive plecky za par stovek zpomaluji odezvu vyrazne vice nez poradny router.Ale uplne nejvetsi rozdily jsou v tom, jak funguje sit Vaseho ISP. Technicky zdatni provideri jsou schopni nabidnout pomerne nizkou odezvu i na wifi lince. Technicky neschopni naopak mohou doprasit i pripojeni pres vyrazne lepsi technologie.Zaver je takovy, ze wifi karta je to posledni, cemu byste mel venovat pozornost. Presneji je tim prvnim, cemu byste v tomto ohledu pozornost venovat NEmel. ;o)A jak bylo spravne reseno vyse - zajima-li Vas odezva, pak naprosto zapomente na nejakou domaci wifi. Musite mit draty!

Hledej 802.11ax.

Základní latence wifi jsou u všech karet +- stejné. Ty zlepšíš jenom kabelem.Pokud tě tráví občasné naskočení odezvy, tak ta je způsobena ztrátami paketů mezi počítačem a wifi-routerem/access pointem. Tady pomůže co nejlepší signál a co nejmenší zarušení (od sousedů, popřípadě od dalších wifi-zařízení připojených ke stejnému wifi-routeru/AP).Co se týče frekvenčního pásma, tak přes zeď bude pravděpodobně fungovat spolehlivěji 2,4GHz než 5GHz.Neprozradil jsi nám, jaký wifi-router mají rodiče, tedy rada výše na 802.11ax může být bez výměny wifi-routeru/AP úplně mimo mísu (navíc 5GHz přes zeď...)