» Poradna » Ostatní

Sieťová karta

Dobrý deň, Mám taký problém na základnej doske Asus H110M-R mam integrovanú sieťovú kartu. Ak som pripojený cez Ethernet kabel tak mam na hre strašne veľký ping 100-1000. Ale ak dám otestovať rýchlosť internetového pripojenia cez prehliadač tak mám normálne 20-30 ping. U poskytovateľa chyba asi nebude lebo na notebooku mam normálny ping pri hrách. Prosím čo mam robiť lebo z tým pingom sa nedá hrať :/

Odpovědi na otázku

Porovnej latence pro ping na router, na nic.cz a na server hry. Může to dělat i konektor eth. kabelu se špatným kontaktem, problém u poskytovatele nebo přetížení linky někde po trase a nic s tím nenaděláš.

Ja mám všetko ok , ale občas mi vypne internet a znova zapne alebo naskočí velký ping :/. nepomohla by sieťová karta ?

Zkusit to můžeš, ale dokud nevíš ve které části trasy dochází k potížím, můžou to být vyhozené peníze.

Na zacatek skus aktualizovat ovladac. Windows 10 pouziva ovladac z 2015.https://www.realtek.com/en/component/zoo/category...

Ako ho mám aktualizovať ?