» Poradna » Mobily

Siet

AhojMám problem s mojou sim kartou. Nechce mi ju načitat. Pin kod zadam ale siet nenacita...

Odpovědi na otázku

Kartu mam orange 3g a android 4.4.2

A nemusíš ji někde na internetu aktivovat?

Dík za informaci - mi SIM karty fungujou..... (aby ostatní taky věděli)

Hele magore , přestaň se opičit po druhých a přines rozummnou odpověď. Jinak si vezmi kyblík z pískoviště a vysvědčení a táhni. F

sorry , rozumnou ...

Ty blbečku, ty se na nic neptáš !!! Ty oznamuješ. Debile hloupý

Já reaguji na Tvůj příspěvek , ne na příspěvek původního tazatele. Nicméně , snad každý pochopil problém původního tazatele. Stane se , že tazatel zapomene na otazník, nebo špatně formuluje dotaz , kolikrát je to snad možná cvok , ale asi v Tvém případě , by Ti měli opravdu vzít kyblík s pískem. P.S . Už jsi tatínkovi ukázal vysvědčení ?