» Poradna » Windows (a jiné OS)

Shortcuts ve Windows 10

Ahoj, když chci na svůj USB flash disk zkopírovat nějaký soubor, vytvoří se jeho shortcuts a hlavní soubor "zmizí". Nevíte, co stím? Díky za rady :D

Odpovědi na otázku

Děláš chybu při kopírování - místo skutečného zkopírování souboru pouze vytvoříš na flash disku záložku souboru. Zkopíruj soubor tak, že klikneš na soubor pravým tlačítkem myši, vybereš v menu položku Kopírovat, potom klikneš pravým tlačítkem na flash disk a vybereš v menu položku Vložit.

Vyřešeno! Díky

nechápem zmysel rady. Ak má v PC vírus, žiadne "kopírovať" ani "vložiť" mu nepomôže. Iba ak by dal zobraziť skryté súbory, ale v 1. rade odstrániť vírus. Ak sa po vložení USB do PC zobrazia len odkazy, je to vírus

Vypadá to, že měl spíš virus v mozku, protože nedokázal zvládnout ani tu nejzákladnější operaci - obyčejné zkopírování souboru

"...Nevíte, co stím?..." Vím co s tím, s. Uljanov! Předložka, nikoliv předkožka, je také slovním druhem.Rád bych věděl, zda je to následek výuky, nebo toho, že ve škole ty hodiny propaří a pročumákoknihují. Je to čím dál horší a horší...