Shortcut na liste

Vie niekto poradit? Pouzivame siet Novell 5.0, stanice su pod W95 a NW client 3.10. Mame nastavenu systemovu politiku pod W95 a uzivatelske profily. Lista Office, kde su okrem programov MS Office aj odkazy na ine programy, je takmer pre vsetkych uzivatelov rovnaka. Problem nastava zo shortcut pri prihlaseni sa uzivatela na stanicu inu ako jeho vlastnu. Profil funguje, funguju aj shortcut pre tlacitka na liste. Niektore programy maju shortcut na lokal , ale vacsina na server. Avsak, ak sa uzivatel prihlasi potom na svojej, pripadne inej stanici, shortcut su pomenene a to tak, ze cesty, ktore su odkazane na lokal su teraz odkazane na lokal predoslej stanice. Ak je ta stanica vypnuta, neda sa prislusny program spustit. Ak su vsetky PC v sieti zapnute, problem nikto nema, nevidno, odkial sa to taha. Ak manualne prenastavim shortcut na spravne cesty, funguje to, ale iba docastne, potom sa to zase pomeni. Problem so spustanim programov cez Start—Programy nie je, tam sa to nepomeni, ostava to v poriadku.Problem bol i pri pouzivani MS Office Profesional aj teraz pri MS Office 2000.

Odpovědi na otázku

tu lištu používáte?! Nestačily by normální zástupci na ploše? (Je k ničemu a ještě zabírá zbytečně systémové prostředky...)