Shořely zdroj?

Dobrý den, dneska jsem normálně používal počítač (internet, excel) a najednou všude v celém domě vypadnul proud. Musel jsem znova nahodit pojistky a jelikož jsem měl na počítači zrovna něco rozpracovaného, tak jsem se počítač pokusil znova zapnout a nešlo to. Zkusil jsem vyměnit napájecí kabel a zapojit do jiné zásuvky. Nic. Žádný zápach spáleniny ze zdroje ani ničeho jiného jsem necítil. Chtěl bych podotknout, že netaktuju a proud vypadnul zřejmě z důvodu, že se něco stalo v počítači. Počítač mám sestavený na míru z CZC.Zdroj: Corsair VS450Mobo: gigabyte b450 s2hDěkuji za jakoukoliv radu či pomoc.

Odpovědi na otázku

Corsair VS je jeden z nejhorsich tehle znacky..obzvlast pokud je oranzovy napis

Co jineho zabalit Pc, pripravit na zitra,nebo jestli ste z prahy a nutne potrebujete pracovat,tak si kupte v ALZE "zdroj",snad to bude on,neco maj skladem v holesovic, tam maji i nocni vydej.nebo zitra smer czc jestli je v zarucepo zaruce servis nebo nejpis koupit novy zdroj.

napajaci zdroj PC sa porucal najpravdepodobnejsie odpalilo spinacie FET-y, nasledkom je prepalena poistka, zniceny termistor, pripadne (ak ho zdroj ma) varistor, pokial doslo k sietovemu prepatiu, vsetko su to nevratne zmeny nutna oprava, alebo vymena zdroja.

Co čekáš za radu? Počítač nereaguje = je v háji = reklamace.