» Poradna » Programy

Shazam nerozpozná písničku na W 8.1

Dobrý den, už nějaký pátek používám Shazam na Androidu, tam mi taguje skoro každou písničku, problém je v tom, že když jsem si ho stáhl do notebooku, povolím mikrofon, tak není sto rozeznat žádnou písničku, a to jsem zkoušel interprety typu David Guetta. Nevíte, kde je problém, jestli v mikrofonu na notebooku, nebo někde jinde? Díky za rady a typy.

Odpovědi na otázku

Máš poslední verzi je pro W8.1 myslím na 100%.

Jo, mám.

A funguje ten mikrofon (spravne)? Hlasitost tak akorat, zadne extremni prebuzeni,..?