» Poradna » Počítačové sítě

ShareRapid

Jakou máte zkušenost s rychlostí stahování ze ShareRapid. Mám roční předplatné (100 Kč) a rychlost stahování je zoufalá - třeba teď cca 20-40 kpbs. Na internet mám kabelovku 15000 kpbs - tady problém není, spíš bych řekl, že jejich server nestíhá. Nebo, a to mě taky pouze napadlo, ti, co stahují na roční paušál, jsou znevýhodněni oproti těm, co stahují na kredit. Ten jejich program na stahování ShareRapid Downloader je taky dílo umělce. Stahuji už 3 hodiny jeden soubor, jsem na 20% a program mi tvrdí, že bude za 10 min. hotov, sice to tvrdí už 2. hodinu a pořád 10 min., ale aspoň dává naději

Odpovědi na otázku

Co bys chtěl za stovku. Je to bez garance rychlosti stahování, takže skoro nepoužitelné. Sice parkrát se mi stalo, že to jelo pomalu a pak to nabralo rychlost, ale taky jsem někdy nevydržel a na linky ze share rapidu se vys..l

No, ja si obcas cvaknu pres SMS za 1,50 EUR 20 GB a jede mi to plnou rychlosti, 20 Mb/s.

jam momentalne stahuji pomoci klientu utorrent rychlosti 1,7 MB /s a zadarmo, osobne nedoporucuji davat temto sluzbam penize, obsah je kradeny a navic to muze byt flame = po stazeni vyjde najevo, ze to je neco jineho a traba obsahuje vir, u torr site mate alespon moznost provereni rozsahlou komunitou,

nicmene jako free je 20-40 normalni, mozna ze by pomohlo preruseni stahovani a nasledne pokracovani (co to je za soubor ?)

Ten soubor je film - dokument (avi). A ještě k tomu free serveru, není to free, když je to placené - sice málo, ale je. Když už píšeš o tom torrentu - slyšel jsem o tom, ale nic blíž nevím, nemáš nějaká odkaz, kde bych se dozvěděl, jak se toho účastnit: Díky

tak to mi napis na email Dr.No@klikni.cz protoze tady se to spise nesmi, dam ti odkazy atd

na stahovani je to jen jako technologie, hlediska legalnosti je to stejne a vuci autorum stejne chovani, jen nekdo si vyklada zakony tak, ze muze stahovat odcizena dila (s ilegalne odstranenoz ochranou proti kopirovani) z placenych sluzeb a mysli si, ze kvuli tomu ma absolutne ciste svedomi (ono to tak vicemene je specifikovane v zakone a u torr.to akorat neni v zakone) jde ale o stejnou vec

to mas jako osobni vlastnictvi na katastru a to samy, ale v druzstevnim vlastnictvi, v zahranici to nemaj, v obou pripadech jde o jednu vec = vlastnictvi nemovitosti

Vydelavaji penize na kradenem obsahu, coz mi prijde trochu moc. Sam v tomhle nejsem uplne svatousek (a kdo taky je?) a dokud jde o vymenu na torrentech nebo free file sharingu holt je to jiny problem.

Vydelavaji penize na kradenem obsahu - vubec ne... funguji jako kazde jine uloziste s placenou variantou

aha a k cemu asi tak to uloziste slouzi ? k cemu jim to bude kdyz tam nebude nikdo davat ilegalne zkopirovane dila s odstranenou ochranou ? tech par soukromych fotek, co si tim lidi posilaj, by to nezaplatilo, ne - je to umyslne od zacatku delano jen s jednim ucel a nejhorsi na tom je ze na tom vydelavaji, holt kazdy posuk chce mit ty filmiky stahnuty hned, ani neceka treba par hodin kdyz to pre torrent ma zadarmo a jeste pomuze v rychlejsim stazeni ostatnim

dokturku, uz to nehul

to ale neni jejich problem, trh se vzdy ridi poptavkou a nabidkou, nic dalsiho v tom neni.... stazeni je v cr tolerovano, sdileni nikoli, ja stazenim z rapidu neriskuju nic, ty s torrentem ano... to je cele

Navic tyhle sluzby se daji velmi dobre pouzit na vic nez jen par fotek, ale to jde urcite mimo tvuj obrzor, takze nema cenu to resit... a jen tak mimochodem nejsi nahodou velky fanda ulozto ? :D:D

to neni pravda, jen to s tim torrentem neni v zakone nijak definovane, v britanii, nemecku a usa je to jasne napsane a je to ,,zakazane" (spise nedovolene) vsecko, maji jen zakon lip napsany, to ze to je absolutne legalni je vyplod nekolika technickych novinaru
(notne zkresleny)

ja muzu privest 2 advokaty, kde jeden to vylozi tak, ze to je stejne ilegalni vsecko a muze hrozit postih a ten druhy to naopak vydedukuje tak, ze i ten torrent je nepostihnutelny
fanda ulozto uz nejsem, pada jim to furt (spis by to meli nazvyt PodrzTo.cz anebo SpadloTo.cz)

ale je fajn, ze pro cesko-slovenskou tvorbu to je idealni a cizi veci se muzou resit torrentem
(jinak po kradechych autech je take vysoka poptavka, ze ano - tohle jsou zcestne argumentace, prece si nepujdu zalozit garaz, do ktere mi budou prekupnici vozit odcizena vozidla = nic jsem neudel, je prece poptavka - takhle argumentovat ale opravdu nelze,
spis to je o tom = rozkrada stat, okrada OSA o vypalne, tak stahuj dokud to jde u nas relativne vyborne)

vubec jsi to nepochopil, resne jak jsem cekal... tak tedy tvou reci muj vyklad.... po GARAZICH je velka poptavka, a ver nebo ne, lze tam zaparkovat i kradene auto...

nepujdu zalozit garaz, do ktere mi budou prekupnici vozit odcizena vozidla = nic jsem neudel, je prece poptavka - takhle argumentovat ale opravdu nelze,
To je blbost co píšeš za přirovnání.
Já můžu mít placený parkoviště a je mi šuma fuk jestli tam parkujou kradený auta,hlavně když za parkování platí.

no tak to se pak priprav na ty opletacky s policii, urady, kriminalkou a soudy, protoze timhle presne argumentuje kazdy druhy zlodej (tim nechci nijak oznacit tebe mej na mysli)
a presto to skoro nikdy nedopadne pro nej dobre, pred casem skoncily ve vezeni takovy ten cesky gang (3 lidi) ve stuly 60 sekund, nidko nemel zdanlive zadny hmatatelny dukaz, ci kamerovy zaznam, ci podobne veci, dale se nidko z nich nepriznal, jen meli na venkove velke staveni (statek) ve kterym ty auta lezeli a ,,cizi clovek" je tam rozrezaval na nahradni dily, oni jen byli majitele, zdanlive jim nikdo nemoh nic dokazat a ted stejne sedi

spise to reknu jinak: tohle je stejne jen takove hrani s vyrazy a pojmy, to opravdu patri spise nez na zive na pravnicky server, protoze kdyz na to prijde, tak nas pravni rad zna neco ve smyslu toho, ze je tu Ohlasovaci povinnost = pokud vis, anebo mas pocit, ze je pachan precin, tak to musis ohlasit a vic nemusis, pokud si to nechas pro sebe tak ti hrozi ale postih
- no a to by se samozrejme samo o sobe dalo aplikovat na vsecky Rapidy a podobne servery, vcetne torrentu, proste a jednoduse hlavne ta internetova svoboda mizi postupne a o tom to je