» Poradna » Ostatní

Sháním zařízení jménem ETHERNET-CONVERTOR

Mám s kamarádem již nějakou dobu udělanou takovou menší síť.Jsou to pouze 2 počítače propojené bezdrátovím  spojem.Každý má takovou malou krabičku ve které je zasunutá pc-mcia říká se tomu ETHERNET-CONVERTOR.A na té krabičce je výstup na klasický ethernet RJ-45.Podrobné informace: http://mujweb.cz/www/convertor/

Odpovědi na otázku

Nevím, jestli jsem správně pochopil dotaz, ale já používám jako ethernet convertor zařízení GWAP-300 pracující v módu bridge. V podstatě se jedná o čistě trasparetní trasu, takže snad jsem ten convertor pochopil správně. Ten GWAP stojí 3000,- a mají ho za na www.i4.cz. Můžete použít hodně typů HW AP zařízení, doporučuji navštívit www.czfree.net. Ještě bych doplnil, že pokud budete chtít do vaší sítě připojit další uživatele, budete muset vybudovat přístupový bod a jednotliví účastníci budou připojeni jako klienti v módu infrastructure.