» Poradna » Mobily

Sháním widget, který zobrazí využití dat, ale pozor, to ze systému.

Dobrý den,sháním widget pro Android (stock 6, ale asi by to mělo fungovat univerzálně), který na ploše zobrazí využití dat, které se nachází jako informace v Nastavení. Jde o to, že to chci na firemní telefony, kde je přístup do Nastavení blokován, tak aby uživatelé, kteří mohou internet využívat i soukromě, viděli, kolik jim zbývá dat.Nechci instalovat nějakou další aplikaci, která toto měří, zaprvé to měření je často nepřesné, zadruhé nechci zatěžovat systém další zbytečnou aplikací.Pokud takový widget není, prosím o radu, jakou co nejjednodušší a nejpřesnější aplikaci pro tento účel použít.Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Zkuste "Data counter widget", ale osobní zkušenost nemám, data neměřím.

BTW, aký má zmysel blokovať Nastavenia? Taký tel by som odmietol z princípu

Přesně tak. Asi zase nějakej kokot-zaměstnavatel. Když si neumíš vytvořit se zaměstnancem seriózní důvěryhodný vztah, tak nepodnikej, blbe

Taky na to mám svůj názor, ale je to jeho věc.Jestli chcete někomu kecat do podnikání, rovnou si zaveďte socialismus.Pochybuji, že tam někdo ten telefon má nedobrovolně. Pracovat tam snad nikdo nemusí.

Už z principu by som takému zamestnávateľovi nepomáhal s nastaveniami. Ak by mi ich zablokoval, nech sa trápi sám. Predsa mu nebudem pomáhať riešiš jeho sprostosti (zbytočné problémy).

Takže ak Tvoj nadriadený vymyslel problém, nech sa trápi sám. A taký tel by som vôbec nepoužíval (zamestnávateľ nejako núti používať firemný tel?)

docela přemýšlím, co může u Android telefonu uživatel zprasit v nastavení aby to nešlo řešit factory resetem - navíc se to samozřejmě pozná, že se to nestalo samo od sebe.U nás teda firemní smartphony žádné takové omezení nemají.

A BTW, musíte použíévať firemné tel?

Souhlas, na lidi je potřeba malý dvorek a velký bič. Ještě by to rozmr...i, protože dnes takovým složitým zařízením jako je Android system málokdo rozumí a bude ještě několik let trvat,, než se aspoň základy naučí. No a co, když tam něco změní že? Co potom vůbec s tím????