» Poradna » Programy

Sháním torrent na film Zelená míle(V češtině)

Zdravím.Mám doma tento film na DVD,ale není v češtině.můžete mi někdo poradit link,kde se dá tento film najít,popřípadě jiné torrenty na filmy s českým dabingem.Díky.Petr Fryč

Odpovědi na otázku

načo torrent ked mám DVD.

Torrenty na cesky veci se schanej dost blbe, protoze je moc ceskych stahovacu a malo ceskych trackeru, takze se k nim skoro nikdo uz nemuze zadarmo dostat. Pokud trvate na ceskym dabingu a nechcete titulky, pak nejjednodussi je zajit do videopujcovny a zpiratit to.

Zelena mila nevysla v cestine, iba s titulkami, takze nie je ani v pozicovniach. Ja ju mam prerobenu - dvd original + zvuk z televizie - ako original.

Přeně o tohle mi jde.Mám taky originál,ale nechce se mi to předělávat,tak se ptám,jestli se to dá někde stáhnout??

To ti tak vadí titulky?

Ak mas zvuk z TV, tak to nie je az taka velka robota,ked to vies. Ak nie (ako ja) tak sa musis spolahnut na inych, alebo si to od tych co to uz maju prerobene pozicat. Mne to prerobil kolega, takze mam "plnohodnotne"  DVD bez bousov a menu.

a ty mu to nemužeš poslat?

taku somarinu by som ani nepozeral :)) ale celkom dobry film uz ked sa nudim

Děťátka, kdybyste byla ochotna se dívat na filmy s originálním zvukem a českými titulky, tak by u nás nebyla taková negramotnost co se týká cizích jazyků. Než budete nasraně reagovat, ještě vás ujistím, že mně to moc pomohlo.

souhlas.. zasadne si piratim filmy v originalnim zneni s titulky. Je pravda, ze ne vzdy je to uzitecne.. napriklad takovy Hrdina nebo umuceni Jezise Krista zni dost zvlastne :)

Ještě dodám, že když mi záleží na kvalitě zvuku, tak rozhodně originál. Bohužel dnes jsem si pouštěl film Letec z půjčovny na domácím kině a musím říct, že jsem byl z českého zvuku velmi zklamaný. Deklarovaný jako 5.1, ale ve skutečnosti placatý, nedali si s tím práci. Tam, kde byl český dabing, doprovod hrůza. Pouze na pár místech, kde se dabing nevložil, repráky zaburácely naplno. A ještě větší hrůza, když si v nějakém filmu  dovolí originální songy přezpívat do češtiny. Tak to bych vraždil.

... popřípadě jiné torrenty ... s českým dabingem.http://thepiratebay.org/details.php