» Poradna » Mobily

Sháním hračku do vlaku

Zdravím, cestuji denně cca 4 hodiny vlakem do a z práce. Hledám nějakou hračku na hry, filmy a případně internet přes sim kartu. Mám nahozený cenový strop maximálně 5000 kč. Čím méně tím lépe samozřejmě ale nebojím se dát 5000 za dobrý poměr cena / výkon.Uvažoval jsem o nějakém tabletu a nebo mobilním telefonu kde bych si ty hry nemusel kupovat a stačilo by mi si je případně stáhnout a nakopírovat do přístroje a hrát. Nerad bych aby se mi tam sekalo menu nebo byli nějaké delší prodlevy při uskutečnění nějakého úkonu. Případné info doplním. Chtěl bych Vás, případné čtenáře mého dotazu o nějaké doporučení, co by mi tak kdo doporučil, stále se neumím rozhodnout zda mobilní telefon nebo tablet. Nepotřebuji nějaký smart phone za každou cenu, jde mi čistě jenom o zábavu pří cestě z/do práce. Děkuji za reakce

Odpovědi na otázku

nepřemýšlej nad blbostma - vem si knížku

Tak to už radči čtečku e-knih... váží 20 deka a knížek tam může mít stovky... ale tazatel čtení teda nezmiňoval vůbec, takže asi spíš buď fakt nějakej tablet nebo nějakou tu malou konzoli na hry...

o odpovědi těchto typů nemám zájem,děkuji

Zde vidíte inteligenci místních přispěvatelů. Místo toho aby opravdu poradili, napíšou nesouvisející blbost doufajíc že dostanou co nejvíc plusek... Napsal, že chce "hračku" na hry a filmy. Copak je odpověď "vem si knížku"? Ne. Není.

jediná věc, která se neomrzí je spánek.

Kupte si Sony PSP nebo Nintendo 3DS.

já bych si radši dojednal že polovičku prac. doby budu mít "home office" a ve vlaku bych ty 4h pracoval na notebooku

Nějakou kloudnou odpověď by nešlo ? já nechci čtečku ani konzoli....tohle forum hodně upadá. Kvalitou především. Člověk se ptá na na koupi auta a dostane rady ohledně koupi stolní hry.

Kup si nejaky 7-10 palcovy tablet. Na alze alebo heureke si daj tablety, nahod si cenovy filter, vyber si 2-3 najlepsich kandidatov, precitaj si na internete recenzie a rozhodni sa sam. Lepsiu odpoved tu nedostanes.

Abych tady toto nemusel dělat,protože nemám čas procházet recenze,tak jsem vždy používal tuto poradnu a byl jsem spokojen,protože mi zde poradili aspoň přibližně. Toto je opravdu hodně obecná informace která je mi k ničemu, protože to si opravdu umím udělat aniž by mi to někdo radil

Sedmipalcový tablet? A pak ho omlátíš o zem, jak se ti ten Android bude sekat.

IMHO je Kindle pro takové cesty jako stvořený. Na rozdíl od tabletu nebo mobilu, který po čtyřech hodinách hraní můžete hned po příchodu do práce znovu nabíjet, pokud vůbec vydrží tak dlouho nabitý. Navíc matlat se čtyři hodiny v nějaké gamesce asi není ideální příprava před nástupem do zaměstnání.BTW: když po někom něco chcete a poté co vám dotyčný zdarma poradí ho ještě pošlete někam a urazíte, tak to je nejlepší způsob, jak dosáhnout toho, aby vám příště nikdo nic neodpověděl nebo odpověděl způsobem UFGL (Zeptej se pana Googla chudáku!)

Žádnou přípravu nepotřebuji,chci se bavit při cestě,to je vše.

Neumím si představit,že využiji čtečku stejně jako mobilní telefon nebo tablet.

já vám neradím aby jste telefonoval pomocí Kindla ale chtěl jsem říct, že pokud si po cestě namísto gamesení budete číst, přijedete do práce bez unavených očí ale pokud je pro vás čtení takové utrpení, tak si kupte nějaký telefon s androidem, protože na rozdíl od tabletu s ním můžete i telefonovat a je i přenositelnější

To máš doma ? s tím bych se nechlubil :)

trosku nad stropem, ale pomerem cena/vykon je to asi nejlepsi tablet na trhuhttp://www.czc.cz/google-nexus-7-hneda/1115...

obávám se že do 5 tisíc nic kvalitního neseženeš - na téhle hranici použitelné tablety začínají. Pokud by ti nevadilo méně výkonné železo (tzn budou tam ty prodlevy o kterých píšeš) tak se už dá pořídit nějaký noname tablet. (telefon v úvahu ani neberu když chceš koukat i na video) Každopádně s hrami zdarma si zábavu na 4 hodiny denně stejně nenajdeš - takže ve finále je to tak že za kvalitní hry budeš muset i zaplatit. Pokud bys jen začal uvažovat nad warezem, představ si nejdřív jak by bylo tobě kdyby ti místo výplaty zaměstnavatel za tvou práci jen poděkoval ;). Na tvém místě bych se vykašlal na cenový strop a šel do Asus Nexus 7 - verze s měnší pamětí se dají v pohodě kolem 6k koupit - jehož výbava je dostatečná na komfortní používání a poběží na tom téměř vše.

Nemusím mít právě uplné dělo a proto jsem pro tu nižší hranici. Ovšem o nexusu jsem již uvažoval. Tohle si promyslím ještě, zda jít rovnou do něčeho kvalitnějšího,nicméně, za hry na mobilní telefon nebo tablet odmítám platit. Kupuji si hry pouze na PC,protože v těch vidím využití a potenciál. Zdá se mi platit za mobilní hry zbytečné stejně, jako napouštět bazén ze státního vodovodu místo studny.

to je filozofie nafacku

pokud u něčeho hodláš trávit až 4 hodiny denně (i kdyby to byla jen třeba hodina) tak mi ta platba nepřijde rozhodně nesmyslná. Většina her stojí co jedno pití v hospodě a tak vyjde hodina hraní řádově levněji nežli u her na PC/konzolích, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. A hry u kterých jsem na tabletu strávil nejvíce času byly všechny placené - v rozmezí 20-100kč. Free věci jsou buď freemium (často solidní hra ale s neskutečnějma "mikro-makro"transakcema který to posunujou na ceny konzolovejch her) anebo záchodové hříčky co zabaví na 20minut, déle ne.

Nefilozofuj tady o úrovni poradny a nebuď línej si nějakou tu recenzi přečíst!!!

tak si kup nafukovací panu, nebo nafukovacího pána,nebo nafukovací dítě, záleží na co máš chuťnebo vybrátor

kde bych si ty hry nemusel kupovat a stačilo by mi si je případně stáhnout a nakopírovat do přístroje a hrátTak takove zmrdy nakopat do prdeele

Pán je líný si něco vyfiltrovat v e-shopu a přečíst pár recenzí a ještě je to zloděj a diví se, že si tu práci za něj nikdo nechce dát, naservírovat mu hotovou věc a ještě ho poplácat po ramenou, jaký je pašák, že bude krást hry za pár desetikorun. Mimochodem strávit třetinu dne cestováním, to musí být práce placená zlatem.

Kúp si ipad 2 16 gb s 3g ale hry nekopíruj pozkodíš si firreware jednoducho na smart zariadeniach ako je tablet alebo smartphone sa nekopíruje na tablete máš aplikáciu cez ktorú môžes stahovať aplikácie zadarmo ale aj platené je to ako na pc...

Tady už fakt nemá smysl na nic se ptát. Dostanete nesmyslnou odpověď od arogantních lidí. Trochu mi připadají jako stáda ovcí. Nedej bože kdyby napsali svůj vlastní názor na danou věc. To by dostali mínusek a jéjej to by byl průšvih.

A co už jsi vyzkoušel? Já jsem zkoušel knížku (pokud je čtivá, dobré, ale každý den...), písničky z MP3, učebnici angličtiny (dokonce jsem se na MP3 nahrál zvukové lekce), rádio (problém s přelaďováním, ale dá se), ale asi nejlepší je dát si cestou dvacet, k tomu jsou dobré takové klapky na oči, aby nerušilo světlo. Akorát je dobré zabezpečit cennosti proti vlakovým zlodějům - já jsem se naštěstí se žádnými blíže neseznámil.

Já když dojížděl vlakem, tak jsem se bavil balením holek. Kromě jízdného tato zábava nic nestojí.