» Poradna » Programy

Shadow of the mordor -Barevné schéma-nejde spustit

Jakmile zapnu hnu vyhodí mi to že program přestal pracovat a ještě předtím mi to vyhodí problém s barevným schématem , že spuštěný program není kompatibilní s určitými vizuálními prvky systému Windows, jestli to má s tím spojitost , ale asi ano podlě mě, nevíte někdo jak na to? děkuji..

Odpovědi na otázku

Bordel v Os na start... Jaký je HW a jaká je přesně ta hláška... ?

intel core i5-2,80GHZ , Ram 12GB , GIGABYTE HD 5830.1GB a ta hláška je jak píšu

Striktne vzato Vase grafika nesplnuje minimalni HW pozadavky. Minimem je HD5850 (na kterezto to musi byt fakt "super" slideshow).Ty karty maji nicmene dost podobny (nizky) vykon, stejne schopnosti atd., tudiz by to jako pricina tehle potizi bylo dost divne.

a nic jiného vás nenapadá? jestli ne tk i tak děkuji.