» Poradna » Programy

Seznamka v php ???

Nemáte prosím někdo nějaký script na hezkou seznamku v php,kterou bych si mohl dát na mé stránky?Kdyžtak mi napište třeba na mail nebo odkaz kde jí stáhnu. adam@petrovice.netDíky moc. Adam.

Odpovědi na otázku

tohle jsem četl,ale niní tam hotový script

Hm, někdo chce všechno naservírovat už hotové až pod nos a nehnout ani prstem...Tak se podívej na www.hotscripts.com, tam si vyber.

Jo,díky. Né že bych byl línej si to doupravit,ale s php teprve začínám a taky bych uvítal úplně jednoduchou seznamku.

A seš si jistej, na že na Petrovických stránkách není už nic jinýho ke zlepšování?Že ta seznamka je tak důležitá a bude mít význam, pro těch pár návštěvníků...?I kdyby jsi tam chtěl tu seznamku za každou cenu mít, tak podle toho návodu na Živě jde v pohodě udělat a alespoň by ses na tom naučil PHP+MySQL. Jestli to budeš mít hotový za týden nebo za měsíc, na tom IMHO (J.) nesejde.