» Poradna » Web a internet

Seznam.cz jak odstranit "Další zajímavé články z internetu"

Zdravím, rád bych ze Seznamu odstranil (schoval) výpisy článků pod hlavičkou "Další zajímavé články z českého internetu". V menu "Nastavení" se mi to nedaří, není to tam. Uvítám váš tip, pokud to vůbec jde. Díky předem.

Odpovědi na otázku

Hm, to bych taky ráde věděl. Tyhle rádoby zajímavé vnucovačky nesnáším!

Tampermonkey + script z http://pastebin.com/4jMrZtdB

Díky,otravné nevyžádané a nekonečné články od seznamu jsou pryč!! Si borec!! Patří Ti má poklona!! Měj se.

Jde to odstranit - pomocí doplňku A*block Plus a k němu ještě skrze doplněk Pomocník skrývání prvků pro A*block Plus. Testováno s Firefoxem. Taktéž doporučuji doplněk I don't care about cookies, nebudou prudit ty hlášky o povolení cookies...

Nešlo by to laikům poradit česky?

Taky mne to s....e! Vůbec mě dalčí články nezajímají, při zobrazení stránky se ten nekonečný sloupec ani ennačte a kouše se PC, využití procesoru jede na 100%, při návratu na stránku se to kouše a navíc zmetci dobře ví, že to nejde vymazat pomocí nastavení. Tomu IT Odborníkovi co to zařídil asi při porodu zasedla mama hlavu!!

jak odstranit ze seznamu schoval odstranil výpisy článků pod hlavičkou další zajímavé články z českého internetu

Budu se od seznamu odhlašovat, vnucují to nechci, už delší dobu (od té doby co změnili) jenom zmatky. Naprosto nepřehledné, zmatečné. Nemám v nastavení skoro žádné rubriky a neustále vnucují věci o které nemám zájem. To si zase nějaký "ajťák" přišel na pěkné peníze a pěkně to posr..! Musím změnit veškeré účty, poštu atd. jenom to komplikují. Chci koukat jen na co chci já a nechci, aby mně někdo diktoval na co mám koukat. Jinak hezký večer, dobrou noc.

Přidej si toto rozšíření (Tampermonkey) a tam přidej nový skript,který zkopíruješ na této stránce https://pastebin.com/4jMrZtdB a je to pryč! Právě jsem to udělal a funguje to. Měj se Standa.

Díky Stando

[b]zvýraznění textu[/b] HAHAHAHAHa

Děkuji,tohle opravdu funguje a nenechám si nic vnucovat od seznamu.

Tak daleko s ovládáním počítače nejsem. Šlo by to jednodušeji ?Seznam.cz bohužel nabízí jen - nezasílání článku z toho webu, co však vlastně nefunguje.

Jak odstranit další články z internetu? Děkuji

dobrý den jak odstranim zajímavé články se seznam.cz

krásně to odstraníš použitím uBlock Origin

Žádám o zrušení článků pro mě.Děkuji.

Prosím o odstranění obtěžujících článků z hlav ní stránky seznamu. Děkuji.

Chci zrušit odběr.