» Poradna » Web a internet

Seznam.cz - nezobrazují se obrázky

Dobrý den, mám takový zapeklitý problém s korektním zobrazením webové stránky na portálu Seznam.cz. Při otevření webové stránky se mi nezobrazí obrázky u článků (pouze ojediněle). Je zajímavé, že mi to dělá pouze na Seznam.cz. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče, ale chyba je stále. Už nevím, kam šáhnout, abych vyřešil tento problém.

Odpovědi na otázku

Jestli je ten problém, na PC, tak jiný prohlížeč,případně opustit Windows XP.

Aha, omlouvám se. Používám nové PC s win 10. Problém se začal projevovat až cca. měsíc nazpět, jinak do té doby (půl roku co mám nové PC) jelo vše v pohodě. Projel jsem PC i antivirem a nic.

Snad bod obnovy,ať vyloučíš chybu v nastavení.

Bylo provedeno, a nic

Různé Adblocky ? Taky ne ?

To nemám instalované. V počítači používám instantně dva prohlížeče "Chrome a IE 11" a u obou se to projevuje stejně. Otevřu jiný portál (centrum, tiscali apod...) a tam je vše v pořádku. Pouze při prohlížení Seznamu s tím mám problém. Třeba teď náhodou se vše zobrazuje OK, ale vždy pouze na pár minut

Zkus prohlížeč přímo od Seznamu: https://www.seznam.cz/prohlizec.Když to nepůjde, nebude to prohlížeči, ale nějakým nastavením v PC, já mám Win 10 Pro k tomu Google Chrome a jde to v poho.

Díky za čas a rady, ale je to někde v nastavení WIN.... Bohužel nevím, ale kde....

Vyřešeno, chybu dělal router. Reklamace.

Tohle rozhodně není chyba routeru, která by byla na reklamaci. Routeru je úplně jedno, jestli přenáší obrázky nebo text. Chyba byla v blbě nastaveném DNS.