» Poradna » Web a internet

Seznam zapomenuté heslo

Zdravím, měl jsem na seznamu automatické prihlasování k mailu, dneska se mi vypl tablet a po nastartovaní uz tam nebylo uložené heslo a ja si ho nepamatuju, asi rok sem ho nepouzival u mailu. Bohuzel nevím ani odpoved na kontrolní otazku a odmítli mi heslo zaslat, ikdyz sem vse ostatní vyplnil správně . Nevíte jak se k tomu heslu dostat?

Odpovědi na otázku

Do cizích emailů se neleze.

děkuji za inteligentní odpověd, bohuzel je to tak jak říkám, nemám vsude stejné hesla a do mailu sem ho rok asi nepouzil a ted si nemohu vzpomet

No tak máš smůlu, no. Normální člověk si hesla někam poznamená. Když heslo nemáš, tak účet pro tebe asi nebyl důležitý. Založ si nový a je to.

http://napoveda.seznam.cz/forum/viewforum.phpAle je to zbytečné pročítat nebo se tam ptát. Pokud není ověřený mejl nebo tel. číslo, je získání hesla prakticky nemožné.

"ikdyz sem vse ostatní vyplnil správně"co jsi vyplnilo správně ?

datum narození a jestě to po mě chtělo emaily, na které sem v poslední době zasílal mail

Pokud ti Seznam odmítl s těmito informacemi heslo obnovit, tak máš jednoduše smůlu. Nikdo jiný, než podpora Seznamu ti nepomůže. Takže řešit to tady je zbytečné, my ti heslo fakt nezjistíme.

Založ si mail jinde, seznam je strašný!

No, když po roce neví heslo ani odpověď na kontrolní otázku, je úplně jedno kde si mail založí.

Každý rok nový mail

zapomenute hšslo