» Poradna » Web a internet

Seznam lištička

Na Internet Exploreru se mi v pravém horním rohu přidala ikonka Lištičky teď mi tam překáží ikona Lištičky. Jak ji mám odstranit.Majka

Odpovědi na otázku

Sama se asi nepřidala. Doporučený postup:http://napoveda.seznam.cz/cz/jak-odinstalovat-listi...

nainstalovanou ji v Pc nemám

A proč tam tedy je když není nainstalovaná??? To je důsledek "bezhlavého klikání" při instalaci různých programů, které tuto blbost (pokud ji neodklikneš při instalaci) automaticky přidají....

Klasicky odinstalovat.Start > Ovládací panaly > Odinstalovat program > a všechny položky kde bude figurovat "Seznam" odinstalovat.

díky už je lištička pryč podle tvé rady

Je dobré vědět, že se ji podařilo odinstalovat, přesto že nebyla nainstalovaná.