» Poradna » Programy

Seznam her potřebných na rozjetí HL2 módů

Dobrý večer. Můžu se zeptat, jaký je kompletní seznam her nutných pro rozjetí HL2 módů na Steamu, např. Suicide Survival? http://suicide-survival.com/Vím o třech hrách, a to Half-Life 2, Team Fortress 2 a Left 4 Dead 2. Z nich jenom Team Fortress 2 je zdarma, ovšem má 14 GB - a to už si kamarád nechce stáhnout (nemá místo). Tak existují ještě nějaké jiné, menší? Děkuju moc

Odpovědi na otázku

První věta na tom webu v sekci About:"Suicide Survival is a modification of Half-Life 2 Deathmatch."Což je zároveň jedna z nejmenších her (podle Steamu necelé 3 GB) na HL2 enginu.Pokud ale opravdu platí následující věta:"You will need any game from Valve (i.e. Team Fortress 2, Half-Life 2, Left 4 Dead 2, etc.) in order to be able to play this mod."... Můžeš zkusit třeba i "hru" (je to spíše technologické demo) HL2: Lost Coast, která (opět podle Steamu) požaduje na HDD pouhých 440 MB.

Ok, děkuju moc! Tak když stačí jakákoli hra od Valve, tak to je úžasný Od Valve jsem našel ještě Free to play hru "Alien swarm", která má podle Steamu něco málo přes 2 GB, takže to už by šlo Ale mají tam teď super Summer sales, takže určitě by stálo za to i něco pořídit... Každopádně, fakt moc děkuju!