» Poradna » Ostatní

Seznam her chráněných StarForce

Pokouším se založit téma, kde by si uživatelé pomáhali sami sobě. Všichni víme, jaké problémy způsobuje ochrana StarForce v napadnutém PC. Proto by myslím bylo účelné, kdyby nějaký takový seznam existoval, abychom se vyvarovali nákupu originální hry s touto ochranou. Sám jsem se jednou napálil, hra mi nestojí za problémy s PC a proto uvádím první zápis:Codename Panzers Phase 1

Odpovědi na otázku

staci pouzit google a nemusis nic zakladat - taketo protection databases uz davno existuju napr :http://www.makeabackup.com/database.html

Nojo, ale mi se jedná o hry vydávané českými distributory. Jak známo, často jsou pro různé trhy použity jiné ochrany, u nás je např. specialistou na Star Force Cenega

Tak tohle je nesmysl. Pro různé země se nepoužívají různé ochrany, ochrana je vždy stejná a český distributor tam nic nepřidává a ani nic neodstraňuje.

dej do google starforce game list a vyjede ti napriklad http://www.glop.org/starforce/ atd. nebo viz. prvni prispevek