» Poradna » Web a internet

Seznam email

Ahoj všem.Lidičky prosím o pomoc. Nevím jestli to víte, ale Seznam zavedl DEBILITU, že po stažení klientem POP3 do PC, se email nesmaže, ale přesune do koše na serveru.Používám Thunderbird.Nevíte o nějakém doplňku, co by po instalaci do klienta v PC sám mazal koš na serveru? Nebo jakoukoliv jinou radu, jak koš na serveru mazat? Jakékoliv nastavení nefunguje, Seznam to má natvrdo.Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

A čemu to vadí? Mám nastaveno koš vysypávat při odhlášení.

Klient POP3

Ano, klient POP3, používám TB. A co?

Jakékoliv nastavení nefunguje, Seznam to má natvrdo.

Znovu - čemu to vadí? Chceš koš smazat. Ať už má seznam natvrdo cokoliv, mně při odhlášení koš vymaže. A na to se přece ptáš.

Ano, ale toto nastavení vymaže koš i v PC. A to nechci. Občas člověk potřebuje po pár dnech sáhnou do vymazaných mailůChci, aby se odstranily maily výhradně na serveru.

Albi, on mluví o serveru!

Pak tomu nerozumím. V TB je pod nastavením serveru pouze položka: při ukončení vysypat koš. To pokud nastavím, na serveru vše i tak zůstane. Nebo jsem přehlídl jinou položku v TB?

Ne, já mluvím o nastavení vysypat koš při odhlášení na serveru! Nastav si to na seznamu, ne v TB. V PC se samozřejmě nic nesmaže.

Díky za pomoc, ale prostě mluvíš o něčem úplně jiném.Netuší někdo jak na to?

Ano, děkuji. Potřebuji ať vše zmizí ze serveru a v PC vše zůstane. Prostě klasický POP3.Takhle debilní funkci a ohnutí POP3 jsem ještě neviděl.

Koš na seznamu se maže automaticky po 30 nebo 7 dnech nebo při odhlášení - jde to tam nastavit.Nemusíš se tedy o to vůbec starat!

Ano to je pravda, ale:1) Díky tomu, že to zůstává v koši, velice rychle naplním limit schránky. Mám hodně mailů s excel / word přílohama.2) V přílohách mám mnoho informací o peněžních pohybech. A nelíbí se mi nechávat tyto přílohy na serveru týden, raději by jsem je mazal ihned. Možná paranoia, ale to mi nevadí.

Takže nemluvím o ničem jiném. Totéž co já, ti napsal i Juwa2. Když zaplníš kapacitu schránky, zapni si neomezenou schránku. Pokud potřebuješ maily mazat hned, zvolil bych webmail, který to umožňuje.

Podruhé - díky ale už neraď.

Juwa to píše správně, takže ti asi nikdo buď nerozumíme (ale my to moc dobře rozumíme a ty nerozumíš nám) a nebo nám něco špatně popisuješ:http://2i.cz/9a0e6b4192

OK, nevadí, vzdávám to.

Jinak ještě dodám, když máš limitovanou schránku, ve které máš "tak děsně citlivá data", tak nebuď tak línej a cvakni si tam manuálně a vymaž, co tady vůbec řešíš něco, co není debilita na seznamu, ale v tobě...

Ano, reakce hodná prašivého Čecha - urazit v anonynmitě. Dej mi mail, pošlu Ti adresu, přijeď mi to říct do očí.

neco mi rika ze si lze pres webové rozhrani nastavit Neponechávat kopie zpráv na serveru. Mám takto jednu adresu už deset let a jak mi to přijde domů tam už nikdo nic ani já nenajdu. jen nemám neznám TB (jen VM)

Začala jsem koš sama nevysypávat, protože jsem se občas potřebovala vrátit k mailu v koši.Ale upozornění, že se koš vysypává po 30 dnech, neplatí. Už tam mám věci více než 60 dní a nic se nevysypalo, jen se staré vyřazené maily hromadí.Děkuji za odpověď

Do PC by sis musel obsah mailu uložit. Jinak po vymazání ze serveru nemáš nic

Tak jest. Já si dělám občas ve Win.Mailu zálohu na disk (CD nebo DVD datový), neb na serveru už fakt nic nemám (na nastavené adrese)

Co ti brání zeptat se v Seznamu - anonymně mu zděluješ že je debilní a na konci vlákna se dívíš témuž označení

Píšu, že zavedl debilní FUNKCI. Ne že je debilní Seznam...Myslím, že jako ukázka místní inteligence to stačí...Kvůli vám všem jsou praví odborníci co tu vždy byli pryč, a zůstalo jen... tohle ...Dál dopředu píši, že již nebudu reagovat ani vlákno sledovat, tohle je přehlídka české ubohosti....

Debilní funkci zvykle zavede debil, tak se jich zeptej na tu funkci a nemusíš ani psát že je debilní.Když jsem měl spamy, napsal jsem jim a hned mi blokli maily - tak sou rychlí

Nejsmutnější je, že tazatel má pravdu. On o koze a vy všichni o voze. To je jako: prší mi do baráku, meznáte v okolí pokrývače? ...Na co pokrývače, dej si tam kýbl, pokud máš malý tak tam dej lavor, nevím co to řešíš.....Ale jeho chyba je, že sem neměl chodit. Toto není poradna, zde je spolek.........., ale to je stejně jedno, teď mi došlo, že to nemá smysl ani psát.

Tazatel: Který debil dělal kalendář, že mi po 28.2. ukazuje hned 1.3. ?Odpověď 1: Je to únor. Odpověď 2: Únor má 28 dní. Odpověď 3: Jenom přestupný má 29, ale ten teď není. Odpověď 4: A kolik bys chtěl...31 ?Odpověď jh: Nejsmutnější je, že tazatel má pravdu. On o koze a vy všichni o vozeA tak si tu žijeme :)

Jednoduché 100 % řešení Vaší situace je vykašlat se na celý omezený seznam a udělat si e-mail na nějaké profesionálnější doméně. Např. u gmailu nemusíte řešit že máte v koší 3 excely a 10 PDFek

debilovi se neda poradit.

Prosím nevíte někdo, jak lze do podpisu vložit obrázek, např. razítko.Děkuji moc

Zdravím, funguje aplikace - databáze léčiv- offline ?