» Poradna » Web a internet

Seznam email na google chrome

Já se přes google chrome přihlašuji na seznam email. Hned mám přihlášený email, jenže stále jsem na seznamu, nikoliv na účtu a když jsem u ,,pokračujte s účtem", že pod tím mám svůj účet, pokračovat s jiným účtem a správa přihlášených účtů. Když kliknu na svůj účet, tak opět se mi objeví ,,pokračujte s účtem" a nenaběhne na účet. Stejně tak, když kliknu na obálku nahoře vpravo a opět ,,pokračujte s účtem". Když kliknu na správa přihlášených účtu, tak mám své jméno (vedle toho koš), pod tím pokračovat s jiným účtem a odhlásit ze všech účtů. Přitom mám cookie zapnutý. Na microsoft nebo na mobilu mi to jde. Ale na google chrome mi nefunguje. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Není zač a teď se zkus zeptat a odpusť si tu básničku ve stylu Aleny Schillerové. Nebo proboha v té básni udělej alespoň řádkování.

Ještě jednou a srozumitelně. Z takové nelogické snůšky informací, páté přes deváté, nelze pochopit o co vlastně jde.

Já mu rozumím co zděluje jen nechápu co chce.

musíš doplnit heslo, nestačí říkat "maile otevři se" když klikneš na účet (bez hostinského) jinak se ti mail neotevře aby vydal poklady.

Já samozřejmě jako obvykle dávám jméno a heslo, ale i když jsem přihlášený, tak se nemůžu dostat na účet.

tak něco zadáváš špatněkdyž si přečteš ten svůj gulášový hotentotský dotaz, je to v tobě

Mě jde o to, abych se dostal na účet, kde se nemohu dostat přes google chrome.

cod tam přes explorer nebo firefox

a nezadáváš, neklikáš na Správa přihlášených účtů, kde se ti objeví napravo koš a ty se chceš dostat do toho co má ikonku zámku vlevo od jmena?Tam to nejde, musíš pod tím znovu vypsat co potřeba v kolonce pokračovat jiným účtem(doufám v tom nemám guláš jak ty v dotaze)

nutno doplnit - nebo klik na šipku vpravo a vypsat opět co je potřeba

jaký gogle chrome?v chrome jdu na maily, zadam jmeno heslo a otevřu zprávy, vadí mi jen ta novinka opakovaně schvalovat cockie, už nevím zda v mobilu nebo i v pc či obou a ten sloupec ponechávaných účtů, protože se mi nechce po staru mít i na pc klienta

Máš někde něco blbě - nabořený profil, zapnutý nějaký blokovač reklam nebo skriptů nebo celkově rozprasený systém.Seznam email mi na Chrome normálně funguje - Google Chrome Verze 91.0.4472.106 (Oficiální sestavení) (64bitový).