» Poradna » Ostatní

Seznam e-mail

Dobrý den!Mám již dlouho založený seznam e-mail pro mně i pro manželku.Od včera se mi u symbolu obálky u obou e-mailů objevil místo počtu došlých e-mailů tento symbol:( ! ).Ať dělám,co dělám,včetně restartu notebooku,tak je tam tento symbol nadále.Co je potřeba udělat,aby se tento stav navrátil do původní podoby?Děkuji za případné rady.

Odpovědi na otázku

Seznam má už od včerejška s emailem problémy, třeba mobilní aplikace nefunguje vůbec. Je potřeba počkat, až to vyřeší.

Nevím, proč tobě email od Seznamu nefunguje, ale mně jede bez jakýchkoliv problémů a to jak na PC (přes prohlížeč i Poštu), tak na telefonu či tabletu - opět jak v prohlížeči, tak v aplikaci. Poslední problém jsem zaznamenal někdy v půlce dubna, ostatně jak jiní (viz https://is.gd/FNJogI).

Ona ta aplikace v telefonu zdánlivě funguje, ale neodpovídá mi stav schránky s tím, co vidím přes web. A když jsem z appky odebral účet a snažím se ho tam vrátit, tak už to nejde. A u kolegyně v práci to samé. Ale ono to může být klidně jen problém u části uživatelů, nemusí to být u všech. Pokud si vzpomínám, tak asi 14 dní zpět se tady několik lidí na něco podobného ptalo a v té době to zase mě fungovalo normálně

Tak to promiň, zřejmě to nemají odladěné pro všechny možné eventuality.Já v tom opravdu nemám rozdíl. Inu Seznamm

V pohodě, každopádně teď už to funguje, tak je to OK.

Nevím, jestli je to totéž, ale červeným vykřičníkem u e-mailů Seznam označoval blokované adresy.

vyzkoušel bych:- odhlásit se z mailu (předpokládám, že heslo víš)- Chrome - historie- vymazat údaje o prohlížení - časové období (změnit na od počátku věků) - vymazat- pak se znovu přihlásit( i kdyby to nepomohlo, tak to pomůže zbavit se uloženého balastu v prohlížeči)

Přes Chrome a obecně prohlížeče to jde. Problém je pouze v aplikaci. Respektive byl koukám, že už to jede. Ale dopoledne to nešlo. Po odinstalaci a opětovné instalaci appky to nenavázalo komunikaci se serverem. Ale už to vypadá Ok.

Ona byla aktualizace Web View takže je možné,že to blblo dokud se nenainstalovala. Já si dělám aktualizace ručně ne automatický,takže první co udělám ráno,že ty aktualizace kontroluji.

Jj, to je taky možnost. Někdy včera se objevil problém a kolem poledne už to fungovalo.

Už nějakou dobu seznam požaduje k mailu doplnit telefonní číslo. To jste dělali? Jestli ne, stačí se odhlásit a při dalším přihlášení jej po Vás bude chtít doplnit.