» Poradna » Ostatní

Seznam a Firefox

Proč se mi zobrazuje úvodní strana na seznam.cz nekorektně s prohlížečem Firefox?Veškeré jiné www stránky jdou v pohodě. S IE6 jde vše OK. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Co tim myslis nekorektne? Zobrazi se najaka chyba ci co?

Více podrobností!

Prostě se vše zobrazí v obrovských písmenech a nemá to žádnou grafickou úpravu.Vše je sepsáno pod sebou.Chybí veškeré obrázky a grafická úprava.

To by odpovidalo tomu, ze se nenacte CSS soubor. Zkus parkrat F5, vycistit cache nebo ten CSS vzhled zapnout v Zobrazit - Styl stranky...

Moc děkuji,problém vyřešen.5x stisk F5 a vše funguje jak má.Moc díky.